2011 m. vasario 20 d., sekmadienis

Bananiniai Snickers keksiukai

Viena pažįstama užrodė šį receptą ir liepė man jį išbandyt su "amerikoniškais" produktais, mat jai Lietuvoj šie keksiukai puikiai pavykdavo, o čia - niekaip nesigauna (šita frazė šiuo metu labai mėgiamas mūsų mergaičiukės). Man jie pavyko - gavos purūs ir iškilę. Bet - ne mūsų skonio, nes mes labiau mėgstam grietininius ar jogurtinius.
Pasidaro greit, tinka prie kavos ir šiaip, kai "kažko" noris savaitgaliais :)

Bananiniai Snickers keksiukai
Pusės puodelio cukraus
2 kiaušinių
100 g ištirpinto margarino
2 prinokusių bananų
2 puodelių miltų
2 arb.š. kepimo miltelių
2 Snickers šokoladukų

Orkaitę įkaitinti iki 200 laipsnių. Suplakti kambario temperatūros kiaušinius su cukrumi iki vientisų šviesių putų. Sudėti ištirpintą ir atvėsintą margariną, susmulkintus šokoladukus ir sumaišyti su iki vientisos masės sutrintais bananais. Persijoti su kepimo milteliais sumaišytus miltus ir įmaišyti į tešlą. Kepti 20 min.


P.S. Aš cukraus dėjau kiek mažiau, ir kepiau 385 F įkaitintoj orkaitėj 25 minutes. Dar dadėjau porą šaukštų miltų, nes tešla man pasirodė skystoka. Sudėjau 6 mažus snickeriukus, supjaustytus kubeliais. Vietoj margarino dėjau sviestą. Ir dar įdėjau žiupsniuką druskos.

Šaltinis: Supermama.lt

Jei manot, kad Jums liejas akyse ties nuotraukų centru, tai nusiraminkit - su Jūsų regėjimu viskas gerai. Čia - mažosios pirštų anspaudai, kurie gimė štai taip:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą